Którego przedmiotu chcesz pouczyć się dziś z nami?

Szybko do celu


Umiemy to: prezentacja

Powtarzamy materiał

Regularne powtarzanie materiału za pomocą ćwiczeń jest kluczowym aspektem uczenia się. Umiemy to jest jak obszerny zeszyt ćwiczeń, dzięki któremu przyswoisz wiele wiedzy i umiejętności. Jak to?

Posiadamy szeroki zakres treści

Umiemy to jest unikatowe pod względem treści edukacyjnych. Oferuje szeroką skalę przedmiotów od pierwszej klasy aż do matury, a to wszystko w jednym miejscu. Nawet dorośli, którzy dawno opuścili szkolną ławkę, znajdą tu coś dla siebie. Czyli co?

Oferujemy różnorodne i oryginalne formy

Umiemy to oferuje wiele różnych form nauki i powtarzania materiału. Jedno zagadnienie możesz przećwiczyć na kilka sposobów. Wybierając ćwiczenia według własnych upodobań, lepiej przyswoisz materiał. W jakiej formie?

Interaktywne i motywujące środowisko do nauki

Umiemy to oferuje wiele elementów interaktywnych. Nie skupiamy się na powierzchownej stronie gier (efektach graficznych i dźwiękowych), lecz na głębszych zasadach, takich jak jasno sprecyzowane i osiągalne cele, natychmiastowa informacja zwrotna czy pomysłowe polecenia. Jak oceniamy?

Wsparcie dla szkół i rodzin

Umiemy to oferuje wsparcie użytkowania zarówno w szkole, jak i w rodzinie. Na przykład jakie?

Ćwiczymy, nie testujemy

Umiemy jest platformą do ćwiczeń, nie do testowania. Nasz sposób oceniania uwzględnia popełnianie błędów, które są nieodłączną i ważną częścią procesu uczenia się. Każdy błąd można poprawić za pomocą dodatkowej praktyki w rozwiązywaniu ćwiczeń, dzięki czemu nawet uczniowie dopiero raczkujący w temacie mają możliwość zdobycia najwyższej odznaki. A co z początkującymi?

Silny zespół

Umiemy to tworzy silny zespół doświadczonych programistów, autorów i nauczycieli. Na przykład kto?

NAPISZ DO NAS

Jesteś w kropce?

Najpierw przejrzyj najczęściej zadawane pytania:

FAQ Instrukcje dla rodziców Instrukcje dla nauczycieli

Czego dotyczy wiadomość?

Po prostu wiadomość Treść Sterowanie Logowanie Licencje