Licencja szkolna

  • Korzystanie z platformy bez wykupionej licencji ograniczone jest limitem dziennym na liczbę odpowiedzi. Limitowany dostęp jest niewystarczający do gruntownego przećwiczenia i utrwalenia wiedzy, ale umożliwia przejrzyste zapoznanie się treścią strony, dzięki czemu nie kupujesz kota w worku.
  • W przeliczeniu na ucznia i przedmiot licencja roczna kosztuje ok. 2–⁠5 złotych.

Ustawienia licencji

1. Ilu uczniów będzie korzystało z multilicencji?


2. Z których przedmiotów będą korzystać uczniowie?

Język polski

Język angielski

Matematyka


Język niemiecki

Informatyka

3. Na jak długo?

1 rok

2 lata

3 lata

Na ucznia na rok

-0

Cena podstawowa

0

Łącznie

Zamów  »

Jak działa licencja?

  • Korzystanie z platformy bez wykupionej licencji ograniczone jest limitem dziennym na liczbę odpowiedzi. Z licencją szkolną uzyskasz nieograniczony dostęp, a dodatkowo nauczyciele będą mogli łatwo zadawać zadania (zadania domowe, wywieszka), a także mieć wgląd w statystyki.
  • Szkoła może aktywować bezpłatną licencję próbną na okres 2 miesięcy. W ten sposób szkoła może wypróbować, czy i w jakim zakresie platforma jej odpowiada.
  • Licencja jest ważna dla każdego ucznia na wszystkie zakupione przedmioty. Uczeń wlicza się do zakresu licencji tylko jeden raz, nawet jeśli wykonuje ćwiczenia z kilku różnych przedmiotów.
  • Uczeń może korzystać z dowolnej liczby urządzeń (szkolny i domowy komputer, własny smartfon i inne). Liczba licencji jest przypisana do liczby kont, nie do liczby urządzeń.
  • Rozmiar licencji można zwiększyć w ciągu roku (np. jeśli zdecydujesz się rozszerzyć ją na kolejne klasy). W takim przypadku płacisz tylko proporcjonalną część zwiększonej licencji.
NAPISZ DO NAS

Jesteś w kropce?

Najpierw przejrzyj najczęściej zadawane pytania:

FAQ Instrukcje dla rodziców Instrukcje dla nauczycieli

Czego dotyczy wiadomość?

Po prostu wiadomość Treść Sterowanie Logowanie Licencje