Który przedmiot chcesz przećwiczyć?

Szybko do celu


Umiemy to: prezentacja

Powtarzamy materiał

Regularne ćwiczenie i powtarzanie jest kluczowym aspektem uczenia się. Umiemy jest jak obszerny zeszyt ćwiczeń, dzięki któremu przyswoisz wiele wiedzy i umiejętności. Jak to?

Oferujemy szeroki zakres treści

Umiemy zawiera unikatowe treści edukacyjne. W jednym miejscu oferujemy szeroką skalę przedmiotów od pierwszej klasy aż do matury. Nawet dorośli znajdą tu dla siebie coś ciekawego. Co znajdziesz w naszej ofercie?

Oferujemy rozmaite i oryginalne formy nauki

Umiemy oferuje wiele różnych form powtarzania materiału. Jedno zagadnienie możesz przećwiczyć na kilka sposobów. Wybierając ćwiczenia według własnych upodobań, lepiej przyswoisz materiał. W jakiej formie?

Środowisko nauki jest interaktywne i motywujące

Umiemy oferuje wiele interaktywnych zadań. Nie skupiamy się na powierzchownych elementach gier (efektach graficznych i dźwiękowych), lecz na głębszych zasadach gier, takich jak jasno sprecyzowane i osiągalne cele, natychmiastowa informacja zwrotna czy pomysłowe zadania. Jak wygląda system ocen?

Wspieramy szkoły i rodiny

Umiemy oferuje wsparcie użytkowania zarówno w szkole, jak i w rodzinie. W jaki sposób?

Ćwiczymy, nie testujemy

Umiemy jest platformą do ćwiczeń, nie do testowania. Używany przez nas sposób oceniania bierze pod uwagę popełnianie błędów, które jest nieodłączną i ważną częścią procesu uczenia się. Każdy błąd można poprawić za pomocą dodatkowej praktyki w rozwiązywaniu ćwiczeń, dzięki czemu nawet popełniający błędy nowicjusz ma możliwość zdobycia najwyższej odznaki. A co z początkującymi?

Silny zespół

Umiemy tworzy silny zespół doświadczonych programistów, autorów i nauczycieli. Na przykład kto?

NAPISZ DO NAS

Jesteś w kropce?

Najpierw przejrzyj najczęściej zadawane pytania:

FAQ Instrukcje dla rodziców Instrukcje dla nauczycieli

Czego dotyczy wiadomość?

Wiadomość Treści Sterowanie Logowanie Licencje