Witaj na platformie Umiemy

Zarejestruj się

Wybierz przedmiot, którego chcesz się uczyć:

Umiemy to w Polsce

Projekt Umiemy to powstał na podwalinach czeskiego projektu, stworzonego we współpracy z grupą badawczą Adaptive Learning.

Prace nad polską wersją rozpoczęły się w 2020 roku. Od tego czasu przetłumaczyliśmy tysiące zadań i przykładów z matematyki, języka angielskiego, języka niemieckiego i informatyki. Przede wszystkim jednak udało nam się pozyskać do współpracy polonistów, dzięki którym stworzyliśmy od podstaw system z ćwiczeniami z języka polskiego. Dziś możemy śmiało powiedzieć, że Umiemy to jest autonomicznym projektem z oryginalnymi treściami w pełni dopasowanymi do polskich realiów i uwzględniającymi potrzeby polskich uczniów.

Umiemy to: prezentacja

Ćwiczymy, ćwiczymy i jeszcze raz ćwiczymy

Platforma Umiemy to to obszerny zeszyt ćwiczeń, którego nie musisz dźwigać! Możesz rozwiązywać ćwiczenia w dowolnym miejscu na komputerze lub urządzeniu mobilnym. Po co?

Posiadamy szeroki zakres treści

Umiemy to oferuje ćwiczenia z najważniejszych przedmiotów szkolnych od 1. klasy szkoły podstawowej aż do matury. Nawet dorośli, którzy dawno opuścili szkolną ławkę, znajdą tu coś dla siebie. Czyli co?

Oferujemy różnorodne i oryginalne formy

Umiemy to oferuje różnorodne formy ćwiczeń, dzięki czemu to samo zagadnienie możesz przećwiczyć na kilka sposobów. Wybierając ćwiczenia według własnych upodobań, lepiej przyswoisz materiał. Co mam do wyboru?

Interaktywna i motywująca przestrzeń

Umiemy to oferuje interaktywną przestrzeń z elementami współzawodnictwa. Nie skupiamy się jednak na powierzchownej stronie gier, czyli efektach graficznych i dźwiękowych, lecz na głębszych założeniach, takich jak jasno sprecyzowane i osiągalne cele, natychmiastowa informacja zwrotna czy pomysłowe polecenia. Jak oceniamy?

Wsparcie dla szkół i rodzin

Umiemy to oferuje wsparcie użytkowania zarówno dla szkół, jak i użytkowników indywidualnych. Na przykład jakie?

Pomagamy się uczyć i poznawać świat, nie testujemy

Umiemy to jest platformą, która ma pomóc uczniom w nauce i przyswajaniu wiedzy, a nie sprawdzać ich umiejętności. Nasz sposób oceniania uwzględnia popełnianie błędów, które są nieodłączną i niezwykle ważną częścią procesu uczenia się. Każdy błąd można poprawić za pomocą dodatkowej praktyki w rozwiązywaniu ćwiczeń, dzięki czemu każdy ma możliwość zdobycia najwyższej odznaki. A co z początkującymi?

Silny zespół

Umiemy to tworzy silny i zgrany zespół ekspertów i pasjonatów. Czyli kto?

NAPISZ DO NAS

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Napisz do nas

Jesteś w kropce?

Najpierw przejrzyj najczęściej zadawane pytania:

FAQ

Czego dotyczy wiadomość?

Po prostu wiadomość Treści Sterowanie Logowanie Licencje